Čerpadla srovnání ceny

Kärcher BPE 4000/45 Auto Control

Kärcher BPE 4000/45 Auto Control

Provedení výrobku: černá barva, žlutá barva Technické údaje * Výkon motoru max. (W): 850 * Průtok max. (l/h): 3800 * Čerpací výška (m/bar): 44 / 4,4 * Pracovní tlak (bar): 1,6 - 4,4 * Nasávací výška max. (m): 9 * Pump travelling mechanism : Jet * Přívodní teplota max. (°C): 35 * Připojovací závit : G1 * Připojovací kabel H07RN-F (m): 1,5 Popis Osvědčená kvalita Kärcher * Robustní a výkonné und leistungsstark. „Plug and Pump“ pro dům a zahradu - kompaktní konstrukce - předfiltr - zpětný ventil - optimalizované připojovací hrdlo * Není nutné žádné další čerpadlové příslušenství. Ochrana před chodem nasucho * Zvýšená životnost »

Makita PF0403

Makita PF0403

Makita PF0403 kalové čerpadlo nerezové Ponorné čerpadlo vhodné pro čistou a mírně znečištěnou vodu Ideální k odčerpání vody z velkých bazénu nebo větších nádrží na dešťovou vodu IP68 Nerezový obal stroje Automatické zapnutí/vypnutí čerpadla pomocí plováku Příslušenství Úhlový adaptér() Redukce 24/1"/32mm (609024651) Příkon 400 W Výtlak max. 6,5 m Max. průtok 120 l/min Hloubka ponoru max. 5 m Max průměr »

DABPUMPS DAB E.SYBOX MINI

DABPUMPS DAB E.SYBOX MINI

E.SYBOX MINI je vhodným zařízením pro zásobování rodinného domu vodou. Vodárna E.SYBOX MINI si zachovala veškeré výhody, především velice tichý chod, konstantní tlak a úsporu energie. E.SYBOX MINI je ideálním řešením pro posílení tlaku v domácnosti. Jedná se o revoluční systém, který zajišťuje nové instalační výhody a díky malým rozměrům ho lze instalovat například i do skříňky pod dřez. E.SYBOX MINI nevyžaduje žádné další komponenty, protože se skládá ze samonasávacího vícestupňového čerpadla a z elektroniky pro kontrolu a řízení tlaku a průtoku. PROVOZ Jestliže v rozvodném systému klesne v důsledku »

Wilo Yonos PICO 25/1-4-130

Wilo Yonos PICO 25/1-4-130

Oběhové čerpadlo Wilo Yonos PICO je základním typem z řady úsporných a vysoce účinných čerpadel. Min. příkon čerpadla je pouhé 4W! Použití čerpadla Yonos Pico je ve všech běžných systémech vytápění, klimatizačních zařízeních a průmyslových cirkulačních zařízeních. Další z vhodných aplikací použití čerpadla jsou rodinné domky a dvojdomky. Čerpadlo umožňuje jak manuální tak i automatický provoz (viz. níže). Čerpadlo splňuje podmínky směrnice ErP. Charakteristika ? Automatické funkce Plynulé přizpůsobování výkonu v závislosti na provozním režimu. Automatické odblokování. Manuální funkce Nastavení provozního režimu. Nastavení »

SIGMA EVGU-25-6-GU 5/4

SIGMA EVGU-25-6-GU 5/4

Sigma Nautila je legendární vřetenové čerpadlo od českého výrobce, které nalezneme téměř v každém druhém vrtu nebo hluboké studni. Za desetiletí své existence se Nautila stala synonymem pro spolehlivé a výkonné čerpadlo, které je mezi běžnými uživateli i profesionály oblíbeno především pro svou jednoduchou konstrukci, spolehlivý provoz a dlouhou životnost. Nautila je určena pro čerpání pitné a užitkové vody zejména z hloubek větších než 8 metrů, tedy z vrtů a hlubokých studní. Díky vysokému tlaku čerpadla je také možné použít ho pro čerpání do velké vzdálenosti. Malé rozměry umožňují instalovat čerpadlo bez »

HCP PUMP HCP SF 32 P

HCP PUMP HCP SF 32 P

Nová generace přenosných celonerezových ponorných čerpadel agresivních kalů s jednolopatkovým otevřeným oběžným kolem. Horní plášť motoru vyroben z nerez oceli 17346. Hydraulická část jsou odlitky z nerez oceli ČSN 422931 a 422942. Suchý motor je vybaven automatickým vypínáním chránícím před spálením v důsledku vysoké teploty, zablokováním oběžného kola apod. Motor je od hydraulické části oddělen dvojitou mechanickou ucpávkou a guferem. Mech. ucpávka je mazána stálou olejovou náplní. Řada čerpadel má pět velikostí. Možno použít spouštěcí zařízení. Dodávka s kabelem v délce 10m. »

DAB JET 102 M

DAB JET 102 M

Horizontální samonasávací odstředivé čerpadlo JET 102 s vestavěným ejektorovým motorem s vynikající sací schopností i při nasávání vody obsahující vzduchové bubliny. Celková sací výška do 8 m. Vhodné pro čerpání a rozvod vody v domácích systémech, posilování tlaku apod. Čerpaná kapalina: čistá, bez pevných a abrazivních látek, neagresivní, neviskózní, nekrystalizující, chemicky neutrální, vlastnostmi blízká vodě. Čerpadla typu JET s vestavěným ejektorem a jedním multifunkčním oběžným kolem Uzavřený asynchronní motor chlazený vnější ventilací Vestavěná tepelná ochrana a kondenzátor »

HONDA WH20XK1

HONDA WH20XK1

Vodní vysokotlaké čerpadlo vybavené špičkovým motorem HONDA GX 160. Profesionální konstrukce pro nepřetržité použití ! TENTO STROJ HONDA ZAKOUPÍTE POUZE V NAŠÍ ZNAČKOVÉ PRODEJNĚ ! dodávka velkého množství vody při vysokém tlaku? Pro čerpadla HONDA to není žádný problém.   Technické parametry:     Délka záruční doby 5 let Maximální průtok (l/min) 500 Maximální sací hloubka 8 Celkový výtlak (m) 50 Vstup / Výstup (") 2 Typ motoru GX 160 Maximální výkon motoru kW/HP (ot.min)      3,6/4,8 (3600) Chlazení Vzduchem Zapalování Tranzistorové bezkontaktní Spotřeba paliva 1,6 Objem palivové nádrže (l) 3,1 Objem olejové náplně (l) 0,6 »

EVAK PUMPS EVAK V4S-3M12 230V

EVAK PUMPS EVAK V4S-3M12 230V

Ponorná celonerezové čerpadla EVAK jsou vyrobena kompletně z korozivzdorné a abrazivzdorné oceli pomocí nejmodernější technologie. Jsou vyráběna dle nejmodernějších standardů pro dosažení vysoké účinnosti, maximální úspory energie a velmi dlouhé životnosti. Jsou určena pro čerpání čisté vody o teplotě až 60°C a s obsahem jemných plovoucích písků do objemového podílu 50g/m3. Použití Zásobování pitnou nebo užitkovou vodou z hlubokých vrtů a studní Zemědělské i privátní závlahy Domácí, městské i průmyslové vodárny Fontány a další obecná doprava vody   »

Ebara OPTIMA MS

Ebara OPTIMA MS

Kalové čerpadlo Ebara OPTIMA MS 0.25kw Technický list ke stažení Použití: čerpání znečištěné a odpadní vody drenáž a odvodňování čerpání kalů, splašků ze septiků vyčerpávání bazénů, rybníků a nádrží snižování hladiny podzemních vod odběr vody z řek, nádrží a rybníků zavlažování odvodňování stavenišť čerpání spodní vody čerpání kapalin s obsahem pevných částic do 10mm odčerpání až do hladiny 3 mm Čerpané medium: znečištěná voda splašková a dešťová voda říční a jezerní »

SAER K-MBS X/6

SAER K-MBS X/6

Plášť čerpadla vyroben z nerezové oceli AISI 431. Díky účinnému chlzení protékající kapalinou lze čerpadlo provozvat i při neúplném ponoření. Výtlačné hrdlo G 1 1/4" s vnitřním závitem Oběžná kola a difuzory: vysoce odolné termoplasty. Difuzory s kluznými prstenci. Čerpadlo a motor tvoří jeden celek na společném hřídeli vyrobeném z nerez oceli AISI 304. V motorové části je rotor osazen dvěma samomaznými kuličkovými ložisky, ve spodní části je konec hřídele usazen v kluzném ložisku. Dvě mechanické ucpávky: Uhlík/keramika na straně motoru a karbid křemíku/keramika na straně čerpadla. Ucpávky jsou »

Ivar AQUAJETINOX 102M/80

Ivar AQUAJETINOX 102M/80

Ivar AQUAJETINOX 102M/80 domácí vodárna Napájení: 1x 220-240V KW: 0,75 Hmotnost: 28,4 kg Výška vody (H max): 50 m Dopravní množství (Q max): 4,2 m3/h Jednofázové domácí vodárny se samonasávacím čerpadlem JETINOX 82M, 102M s nádrží s pryžovým vakem, tlakovým spínačem a manometrem. Dodávají se s vertikální nádrží (50 litrů), nebo s horizontálními nádržemi (20, 50 a 80 litrů). Propojení čerpadla s nádrží je flexibilní, s horizontální nádrží je čerpadlo pevně spojeno. Automatické domácí vodárny. *Automatické vodárny se samonasávacími čerpadly, vhodné pro zásobování domků, *vil, chat, chalup, atd. *Jednofázový »

DAB EVOPLUS SMALL 110/180 XM

DAB EVOPLUS SMALL 110/180 XM

Řada oběhových elektronicky řízených čerpadel EVOPLUS SMALL. Čerpadlo má synchronní motor s permanentními magnety řízený kmitočtovým měničem. Díky těmto vlastnostem je řada elektronických čerpadel EVOPLUS v souladu s Evropskou směrnicí 2009/125/ES Erp (dříve EuP) a splňuje také index energetické účinnosti (EEI ≤ 0,23). Elektronický systém oběhového čerpadla monitoruje veškeré změny hydraulických parametrů otopného systému a automaticky těmto změnám přizpůsobuje výkon čerpadla tak, aby byla zachována plná funkčnost otopného systému při minimálních energetických nárocích na dopravu topného média. EVOPLUS »

DAB JET 200 T 400V

DAB JET 200 T 400V

Horizontální samonasávací odstředivé čerpadlo JET 200 s vestavěným ejektorovým motorem s vynikající sací schopností i při nasávání vody obsahující vzduchové bubliny. Celková sací výška do 8 m. Vhodné pro čerpání a rozvod vody v domácích systémech, posilování tlaku apod. Čerpaná kapalina: čistá, bez pevných a abrazivních látek, neagresivní, neviskózní, nekrystalizující, chemicky neutrální, vlastnostmi blízká vodě. Čerpadla typu JET s vestavěným ejektorem a jedním multifunkčním oběžným kolem Uzavřený asynchronní motor chlazený vnější ventilací Vestavěná tepelná ochrana a kondenzátor »

WILO Fluidcontrol 2,2 EK

WILO Fluidcontrol 2,2 EK

WILO Fluidcontrol 2,2 EK + manonetr - tlakový a průtokový spínač . Elektronická řídicí jednotka. Univerzální použití. Zapíná čerpadlo otočením kohoutku a vypíná při jeho zavření. Chrání čerpadlo při nedostatku vody. Součástí je kabel, zástrčka a vidlice.

Sharks SH 1100 W

Sharks SH 1100 W

Technické specifikace: napětí/frekvence: 230V/50Hz, příkon: 1100 W, max. průtok: 15000 l/hod, max. výtlak: 9 m, max. hloubka ponoru: 8 m, hadicová přípojka: 1 - 1 1/3, teplota čerpané kapaliny: max. 35 °C, délka kabelu: 10 m, hmotnost: 5,5 kg Kalové ponorné čerpadlo Sharks SH 1100W je vhodným řešením pro čerpání vody z bazénu, sklepu nebo jezírku s částečkami maximálního průměru 35 mm. Čerpadlo pumpuje s výkonem 15000 litrů znečištěné vody za hodinu. Plovákový spínač je plně automatizovaný dle hladiny čerpané kapaliny, případně jej lze fixovat k tělu čerpadla a tím nastavit výšku hladiny a spínání. Kvalita zpracování »

Nocchi - Pentair PRIOX 250/8 AUT

Nocchi - Pentair PRIOX 250/8 AUT

Kalové ponorné čerpadlo Nocchi PRIOX 250/8 AUT Technický list ke stažení Použití: čerpání znečištěné a odpadní vody čerpání kalů a splašků vyčerpávání kalových šachet a septiků vyčerpávání bazénů, rybníků a nádrží odvodňování zaplavených bytových a nebytových prostor pro použití v domácnosti, v průmyslu a zemedelství průmyslové a civilní kanalizace kapaliny s obsahem pevných látek do 40 mm minimální hladina kapaliny 63 mm vhodné do nepřetržitého provozu Vybavení a výhody: vybaveny plovákem »

Sharks SH 300 W

Sharks SH 300 W

Membránové hlubinné čerpadlo SH 300W Ke všem ponorným čerpadlům zajišťujeme servis, dopravu, montáž, garanční prohlídky a jiné služby dle přání zákazníka. Popis membránového hlubinného čerpadla SH 300W Kvalitní membránové hlubinné čerpadlo SH 300 W na čistou vodu, 1350 l/hod, výtlak až 50 metrů Parametry membránového hlubinného čerpadla SH 300W napětí/frekvence: 230V/50Hz příkon: 300W maximální průtok: 1350 l/hod maximální výtlak 50 m +/- 5% maximální hloubka ponoru 5 m průměr výstupního hrdla: 1/2“ průchod pevné částice: 0 mm (určeno na čistou vodu), průměr čerpadla: 105 mm délka ele. kabelu: 10 m hmotnost vč. kabelu: 4,5 »

SIGMA 1 1/4

SIGMA 1 1/4" EFRU-16-8-GU-40

Kalové čerpadlo 1 1/4“ EFRU je určeno pro čerpání znečištěných vod, močůvky, splašků, surových odpadních vod a hustých kalů s obsahem dlouhovláknitých a pevných částic do max. velikosti prům. 5 mm, s vyloučením písku, kovových třísek a jiných abrazivních částic. Použití čerpání odpadních vod v tlakových kanalizačních sítích, čerpání ze septiků s dopravou tlakovým potrubím do recipientu nebo čističky čerpání fekálií z jímek apod. Přednosti Integrované řezací (mělnící) zařízení Čerpadlo s obtokem motoru Výtlačná výška až 80 »

Makita PF0410

Makita PF0410

Ponorné čerpadlo Makita PF0410 K čerpadlům zajišťujeme montáž, financování, dopravu, záruční a pozáruční servis, dodávky náhradních dílů a další služby dle požadavků zákazníka. Popis ponorného čerpadla Makita PF0410 Ponorné čerpadlo vhodné pro znečištěnou vodu s obsahem pevných částic až do průměru 35 mm IP68 Pevný a velmi odolný plastový obal stroje Automatické zapnutí/vypnutí čerpadla pomocí plováku Parametry ponorného čerpadla Makita PF0410 Příkon: 400 W Výtlak max.: 5 m Max. průtok: 140 l/min Hloubka ponoru max.: 5 m Sací otvor : 35 mm Vypouštěcí hrdlo: 1 1/2 Hladina vody min.: 40 mm Hmotnost: 4,3 »


1 2 391 92 93 94 95 96 97100 101 102

Srovnání cen Čerpadla - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Čerpadla - slevy, akce a výprodej značkového zboží.