Čerpadla srovnání ceny

WILO Stratos PICO 25/1-4 - 180- 6/4

WILO Stratos PICO 25/1-4 - 180- 6/4", 230 V

Wilo-Stratos PICO Stratos PICO Katalog výrobků online Ke stažení Konstrukční typ Mokroběžné cirkulační čerpadlo se šroubením, EC motorem odolným proti zablokování a integrovanou elektronickou regulací výkonu. Použití Teplovodní vytápění všech systémů, klimatizační zařízení, průmyslová cirkulační zařízení. Zvláštnosti / výhody výrobku Energetická třída A Maximální účinnost díky technologii ECM Čerpadlo s vysokou účinností určené speciálně pro rodinné domky, dvojdomky i pro domy pro dvě až šest rodin. Úspora až 90 % proudu v porovnání se starými neregulovanými otopnými čerpadly Min. »

Stiebel Eltron WPC05

Stiebel Eltron WPC05

Tepelné čerpadlo Stiebel Eltron země / voda je díky své kompaktnosti vhodné k vnitřní instalaci. Obsahuje integrovaný zásobník TUV. Veškeré kryty jsou chráněné proti korozi. Jejich provedení je z práškovaného pozinkovaného ocelového plechu. Integrované vysoce účinné oběhové čerpadlo vytápění/příprava TUV, integrované vysoce účinné čerpadlo primárního okruhu, regulátor vstupního proudu a bezpečnostní skupina pro topný okruh. Sériově je dodáváno elektrické přídavné topení k monoenergetickému provozu a ochraně proti legionelám. Optimální regulace probíhá pomocí vestavěného regulátoru tepelného čerpadla. Tepelné čerpadlo »

WILO TWU 4 0415

WILO TWU 4 0415

WILO ponorné čerpadlo TWU 4"-0415 DM s kabelem 30 m (400 V). Ponorné čerpadlo s kabelem do vrtů od průměru 100 mm, nebo studní a různých nádrží libovolného průměru. Vhodné na zásobování vodou, zavlažování nebo postřik velkých ploch. Je také vhodné na sniž

SIGMA 50-GFRU-95-12-LC

SIGMA 50-GFRU-95-12-LC

Ponorné kalové čerpadlo určeno pro čerpání odpadních vod, fekálií a surových kalů s celkovým podílem sušiny max.14% hmotnostních dílů, obsahují neabrazivní kusovité a krátkovláknité látky.Určeno pro univerzální použití z důvodu dostatečného výkonu. Čerpadla jsou vhodná zejména pro čistírny odpadních vod, čerpání z povrchových a podúrovňových zdrojů (z řeky, rybníka, bazénu, sklepa, studny apod.). Určeno pro univerzální použití z důvodu dostatečného výkonu, hmotnosti a užitných vlastností.

Noria ADA3-80-10-N3

Noria ADA3-80-10-N3

čerpadlo NORIA typ ADA3-80-10-N3, 400V - úzký motor 3", průměr je pouze 75mm přívodní kabel 1 metr ( ilustrační foto ) + ZDARMA kabelová spojka (kabel Vám můžeme naspojkovat - prodloužit na požadovanou délku, práce je zdarma + AKCE platí na území celé ČR, ZPŮSOB DOPRAVY označte : ZDARMA - PPL + DOBĚREČNÉ ZDARMA - označte : AKCE doběrečné ZDARMA - PPL nebo vyberte jinou délku kabelu z Varianty tohoto výrobku Ilustrační foto Závěsné zařízení NENÍ V CENĚ. V případě zájmu přiobjednejte níže. Popis čerpadla NORIA ADA3-80-10-N3, 400V úzký motor 3", průměr 75mm příkon elektromotoru je 0,75kW Závěsné zařízení : profesionální řešení »

Grundfos SOLOLIFT+WC

Grundfos SOLOLIFT+WC

SOLOLIFT+WC ilustrační foto objednací číslo : 96176909 Vyprodáno, výroba byla ukončena. Náhradu máme - objednejte novinku : SOLOLIFT2 WC-1: pevný vstup pro připojení WC-toalety a další volitelný vstup pro umyvadlo, pisoárSOLOLIFT2 WC-3: pevný vstup pro připojení WC-toalety a další volitelný vstup pro pisoár, sprchu, umyvadlo a bidet.SOLOLIFT2 CWC-3: speciálně úzký model pro instalaci do zdi s možností připojení : pevný vstup pro připojení WC-toalety nebo závěsného WC a další volitelný vstup pro pisoár, sprcha, umyvadlo a bidet. nebo vyberte z Varianty tohoto výrobku V nabídce máme kompletní sortiment GRUNDFOS Podobné »

Proteco Čerpadlo ponorné 1100 W

Proteco Čerpadlo ponorné 1100 W

Ponorné čerpadlo 1100W nerez představuje výkonné odvodňovací a přečerpávací zařízení vhodné například pro odčerpání vody ze studní, šachet a bazénů, přečerpaní a odčerpání jímek, nádrží a cisteren, apod. a to až do teploty 35°C při průměrech výstupu 1", 1 ¼", 1 ½". Tento široký rozsah použití jej předurčuje pro domácnost, zahradnictví, zemědělství a sanitární zařízení. plášť z ušlechtilé oceli výkonný asynchronní motor max. ponor 11m 10m přívodní kabel z pryže výškově stavitelný plovákový spínač volně otočný úhlový adaptér možnost připojení 1", 1 ¼", 1 ½" hadice integrovaný tepelný ochranný spínač Obsah »

WILO JET HWJ 301 EM

WILO JET HWJ 301 EM

WILO JET HWJ 301 EM 60L Domácí vodárny jsou vhodné především pro použití v oblasti zásobování vodou rodinných domů a menších objektů. Jsou určeny také ke zvyšování tlaku vody ve vodních systémech, k ochraně proti rázům v potrubí a také k zásobování vodou zahradních zavlažovacích systémů. Provoz domácí vodárny je řízen automaticky a zajišťuje stálý tlak ve vodovodním systému. Zdrojem vody může být studna, vrt nebo zásobní nádrž, kde skutečná sací výška nepřesáhne 8m. Čerpanou kapalinou může být čistá nebo užitková voda bez mechanických nečistot s teplotou max. 35°C. Nerezové čerpadlo. Max průtok                           4,5 »

AL-KO JET F 1004

AL-KO JET F 1004

Typ: samonasávací Zdroj napájení: elektrické Max. dopravní výška (m): 48 Max. hloubka sání (m): 9 Max. velikost částic (mm): 0 Max. dopravované množství (l/hod): 4000 Výkon motoru (W): 1000 Samonasávací cenově výhodné zahradní čerpadlo určené k zalévání zahrad. Ať se jedná o studny, zásobníky nebo sudy na dešťovou vodu – zahradní čerpadla společnosti AL -KO čerpají vodu díky zabudovanému systému Jet během krátké doby a bez potíží. Lze je tak vždy rychle použít. •vhodné pro zalévání trávníků a záhonů, pro provoz postřikovačů nebo zahradních sprch, pro přečerpání a vyčerpání vody z vodovodu nebo dešťové vody •bezúdržbový »

WILO STAR RS 30/4

WILO STAR RS 30/4

WILO STAR RS 30/4

Grundfos CMBE 3-3

Grundfos CMBE 3-3

Grundfos CMBE 3-3 domácí vodárna 97755483 Technické parametry: Výtlak max.: 40 m Průtok max.: 76 l/min Jmenovité napětí: 230V Jmenovitý výkon motoru: 1,1 kW Plovák: Ne Délka kabelu: 1,5 m Vnější rozměr max.: 467 mm Připojovací rozměr výtlak: 1" Připojovací rozměr sání: 1" Automatická tepelná ochrana: ANO Krytí : IP 55 Ochrana proti běhu nasucho: Ano (zabudovaná) Vlastní vypínač: Automatická vodárna Regulace otáček: Ano (automatická) Sací výška: 1 m Zpětná klapka: Ne (není součástí) Počet stupňů: 3 článků Ucpávka: mechanická jednoduchá Vypínací tlak: konstantní tlak Spínací tlak: konstaktní tlak Teplota čerpaného média max.: »

GRUNDFOS SQ 3-65

GRUNDFOS SQ 3-65

Ponorné čerpadlo Grundfos SQ 3-65 230V Technický list ke stažení Použití: čerpání užitkové a pitné vody z hlubinných vrtů a studní úzkých přečerpávání nádrží zavlažování a postřikování zřízení vodovodů pro rodinné domy, chaty, společenské a zemedelské objekty zásobování vodou čerpání vody od průměru vrtu 3 " ve spojení s vodárenským setem lze využívat jako automatickou domácí vodárnu vhodné pro domácí i profesionální použití vhodné do nepřetržitého provozu Vybavení a výhody: celonerezové ponorné čerpadlo do vrtu a studny se zabudovanou elektronickou řídicí jednotkou nerezová konstrukce zaručuje dlouhou životnost a ochranu »

AQUA CUP Boss 10000

AQUA CUP Boss 10000

Jezírková čerpadla s velkou sací plochou a 10 m přívodním kabelem jsou vhodné do všech vodních nádrží. Jsou ideální tam, kde je potřeba velký průtok, lze je instalovat přímo do okrasných jezírek, u jezírek na koupání mimo přehradu do suché jímky. Díky své konstrukci jsou schopny přečerpat velké nečistoty a jsou ideální pro filtrační systémy. S pomocí UV lampy a filtrace OMEGA získáte filtrační set, který zajistí optimální čistotu vody ve Vašem jezírku. Na čerpadlo BOSS můžete nainstalovat trysku FT 05 a vytvořit různé formy vodotrysků pro větší vodní plochy a fontány. KONSTRUKČNÍ CHARAKTERISTIKY- těleso čerpadla z »

GRUNDFOS SQ 3-80

GRUNDFOS SQ 3-80

Grundfos ponorné čerpadlo SQ 3-80, 5700395216806 Technické parametry: Údaje čerpadla pro dané otáčky 10700 ot/min Jmen. průtok: 3 m3/h Jmen. dopravní výška: 84 m Schval. značky na štítku motoru: CE,UL,CUL Toleranční pásmo křivky: ISO9906 Výr.č. čerpadla: 96080408 Stupně: 6 Model: B Ventil: Se zabudovanou zpět. klapkou Materiály: Čerpadlo: Polyamid / korozivzdorná ocel DIN W.-Nr. 1.4301 AISI 304 Oběžné kolo: Polyamid Motor: Korozivzdorná ocel DIN W.-Nr. 1.4301 AISI 304 Instalace: Výtlačné hrdlo: Rp 1 1/4 Min. průměr vrtu: 76 mm Kapalina: Čerpaná kapalina: Voda Max. teplota kapaliny při 0,15 m/s 40 °C Teplota kapaliny: 20 °C »

Gardena 4000/2 Classic

Gardena 4000/2 Classic

S čerpadlem do sudu 4000/2 od společnosti GARDENA můžete k zavlažování zahrady využívat dešťovou vodu, která je zdarma, z nádrže. Buďto můžete pohodlně plnit kropicí konve nebo můžete připojit trysky, postřikovače nebo systémy Micro-Drip-System od společnosti GARDENA k propojovacímu potrubí. Je dokonce možné i využití zavlažovače. Praktická funkce: čerpadlo je vhodné i pro vyčerpávání vody. Při výrobě čerpadla jsou používány pouze vysoce kvalitní materiály, čímž je garantován výkonný provoz s nízkou hlučností. Bezúdržbový kondenzátorový motor efektivně a tiše čerpá vodu v požadovaném místě s využitím tlaku a prostřednictvím »

Gardena DUO 5000/3 SGP

Gardena DUO 5000/3 SGP

Komfortní zavlažování nebo odvodňování pouze jedním čerpadlem. Absolutně vodotěsné, proto je možné jeho použití pod vodou nebo mimo vodu. Vysoce výkonné a tiše šeptající díky vícestupňové turbínové technologii. Dvojitý výstup pro současné použití dvou přípojných přístrojů. Připojovací závit 33,3 mm (G 1). Čerpaná média: voda z vodovodního potrubí, dešťová voda, chlorovaná voda z bazénů. Nesmí se čerpat slaná voda, agresivní a hořlavé látky.

Einhell BWP 9 Royal

Einhell BWP 9 Royal

Povrchové čerpadlo s benzínovým motorem BWP 9

Einhell BG-PM 40 34.024.20

Einhell BG-PM 40 34.024.20

- ergonomické, skládací madlo - 1 válcový, 4 taktní motor - kryt vyroben z odolného plastu - textilní sběrný koš s velkým objemem - startovací táhlo připevněné na madle 3 stupně nastavení výšky Motor:1 válcový, 4 taktní Výkon:2,6 kW / 3,5 HP Rychlost naprázdno:2.800 / min Doporučené palivo:Natural 95 Nádrž na palivo:1,3 litru Množství motorového oleje: 0,4 litru Záběr:40 cm Kapacita sběrného koše: 45 litrů Nastavení výšky sečení: 3 stupně (32/46/62 mm) Zapalování: startovací táhlo Hmotnost: 24 kg Hmotnost vč. balení:26,6 kg Einhell Benzínová travní sekačka BG-PM 40 34.024.20 Popis: Ergonomická sklopná vodící »

ETAbo HWW 4000/20 S

ETAbo HWW 4000/20 S

Určení: do domácnosti Objem nádoby (l): 24 Výška sání (m): 8 Max. dopravní výška (m): 48 Nádrž: Provedení výrobku: modrá barva Domácí vodárna HWW 4000/20 S Technická data: Zahradní zavlažování Automatické napájení v domě Čerpání, vypumpování, cirkulační čerpání čisté vody Pro jednofázový střídavý proud Základní čerpání vody Příkon stroje 1.300 Watt Max. dopravované množství 4.000 l/h Max. výška sání 8 m Max. dopravní výška 48 m Max. tlak 4,8 bar Kryt čerpadla ušlechtilá ocel Objem nádoby 24 l Hmotnost 18,3 kg Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 18.300 Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 18.000 »

Grundfos SOLOLIFT+D3

Grundfos SOLOLIFT+D3

Model vhodný pro připojení 2x umyvadla a sprchy Možné připojení 3 zdrojů (2 x DN 40 + 1 x DN 32) Průtok čerpadla: Qmax = 3,6 m3/h Dopravní výška: Hmax = 5,5 m Napětí: 1x230 V Hmotnost: 4,5 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40°C Rozměry (v x d x š): 145 x


1 2 392 93 94 95 96 97

Srovnání cen Čerpadla - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Čerpadla - slevy, akce a výprodej značkového zboží.